Сьогодні: 25.08.2019
02.03.18 563 АВТО ОГЛЯД ЗМІ

"Розумний" BMW викрали за півтори хвилини - ВІДЕО

Викрадачі використовували спеціальний пристрій, завдяки якому перехопили сигнал смарт-ключа. Це дало їм можливість отримати доступ до автомобіля.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Британії "розумний" BMW змогли викрасти за півтори хвилини, скориставшись спеціальним пристроєм для перехоплення сигналу смарт-ключа. Про це пише Digg.

За інформацією видання, автомобіль був оснащений інтелектуальною системою доступу. Викрадачі, після перехоплення смарт-ключа, змогли відчинити автомобіль. На відео потрапив один із злочинців, який махає перед дверима авто рюкзаком. Ймовірно, всередині нього міститься апарат.

Власник виявив зникнення автомобіля випадково, приблизно через годину після викрадення. Він також зазначив, що зазвичай залишав ключі від автомобіля перед дверима, проте цього разу, повернувшись втомленим, просто поклав їх на тумбочку. Це і дало можливість злочинцям зловити сигнал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Створила автомобіль компанія Hennessey Performance. Незвичайний автомобіль отримав назву Goliath 6×6.
Авто Aston Martin DB5 будуть максимально схожими на оригінальну машину секретного агента, зокрема, матимуть обертові номери. Вартість одного автомобіля становитиме £2,75 млн.
Глава автоконцерну Audi Руперт Штадлер затриманий у зв'язку з дизельним скандалом.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...