Сьогодні: 15.07.2019
20.03.18 433 АВТО ОГЛЯД ЗМІ

У Мережі розсекретили подробиці про купе BMW M2

Офіційний дебют автомобіля повинен відбутися в рамках Пекінського автосалону 25 квітня цього року. Купе BMW M2 Competition оснащене високопродуктивним двигуном S55.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Мережі розсекречені характеристики екстремального купе BMW M2 Competition. Дебют новинки відбудеться в рамках Пекінського автосалону 25 квітня цього року. Про це пише Bimmer Today.

Автомобіль, є двохдверним, оснащений карбоновим аеродинамічним обвісом, а також високопродуктивним двигуном S55. Оновлене купе має бути швидшим за свого попередника на три десятих секунди.

Творці позиціонують новинку як заміну поточної моделі BMW M2. Від попередника новинка відрізняється переглянутим аеродинамічним обвісом з вуглецевого волокна, а також іншими передніми і задніми бамперами.

Потужність агрегату автомобіля становить 410 кінських сил. Інші характеристики виробник поки не повідомляє.

Очікується, що до "сотні" BMW M2 зможе розганятися за 4.0 секунди. Вартість новинки буде трохи вищою, ніж у її попередника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Створила автомобіль компанія Hennessey Performance. Незвичайний автомобіль отримав назву Goliath 6×6.
Авто Aston Martin DB5 будуть максимально схожими на оригінальну машину секретного агента, зокрема, матимуть обертові номери. Вартість одного автомобіля становитиме £2,75 млн.
Глава автоконцерну Audi Руперт Штадлер затриманий у зв'язку з дизельним скандалом.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...