Сьогодні: 15.07.2019
29.03.18 397 АВТО ОГЛЯД ЗМІ

Renault і Nissan створять нового виробника

Як французький, так і японський уряд повинні дати дозвіл на злиття автовиробників - і кожен з них може мати свою думку щодо "місця проживання" нової компанії.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Французька Renault SA і японська Nissan Motor Co. ведуть переговори про злиття і створення нового автовиробника, який буде торгуватися з єдиною акцією, повідомило агентство Bloomberg з посиланням на джерела.

У результаті нинішній стратегічний альянс компаній буде перетворений в одну корпорацію. Наразі Renault володіє 43% акцій японської компанії, а Nissan належать 15%-ва частка у французькому автовиробнику.

Головою ради директорів обох компаній є Карлос Гон. За даними джерел, він веде переговори про злиття і має намір очолити об'єднаного автовиробника. При цьому нова компанія може зберегти штаб-квартири в Японії і Франції.

Водночас експерти говорять про те, що під час схвалення даної угоди можуть виникнути складності. Уряд Франції, який володіє 15% акцій Renault, навряд чи з великою охотою відмовиться від своєї частки. Як французький, так і японський уряд повинні дати дозвіл на злиття автовиробників - і кожен з них може мати свою думку щодо "місця проживання" нової компанії.

Як зазначили джерела, остаточної угоди про операцію поки не прийнято, і переговори, які тривають вже кілька місяців, можуть не привести до угоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Створила автомобіль компанія Hennessey Performance. Незвичайний автомобіль отримав назву Goliath 6×6.
Авто Aston Martin DB5 будуть максимально схожими на оригінальну машину секретного агента, зокрема, матимуть обертові номери. Вартість одного автомобіля становитиме £2,75 млн.
Глава автоконцерну Audi Руперт Штадлер затриманий у зв'язку з дизельним скандалом.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...