Сьогодні: 15.07.2019
11.04.18 395 АВТО ОГЛЯД ЗМІ

Концерн Volkswagen змінить керівника - ЗМІ

Голова правління найбільшого німецького автовиробника Volkswagen Маттіас Мюллер піде з посади. На його місце прийде Герберт Дісс, повідомляють ЗМІ.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У найбільшого німецького автовиробника - концерну Volkswagen - незабаром повинен змінитися голова правління. На зміну Маттіасу Мюллеру (Matthias Müller) має прийти Герберт Дісс (Herbert Diess), який відповідає за розвиток брендів концерну. Про це у вівторок, 10 квітня, агентству Reuters повідомили два неназваних джерела, утаємничені в кадрові рішення. Схожу інформацію отримали зі своїх анонімних джерел у концерні німецьке ділове видання Handelsblatt, а також газети Frankfurter Allgemeine Zeitung та Bild.

Тим часом сам концерн у повідомленні для бірж заявив про намір "провести кадрові зміни в керівництві". У ньому зокрема наголошується на можливому "подальшому розвитку управлінських структур концерну", що може принести й "зміни на посаді голови правління". У повідомленні компанії проте не згадується прізвище можливого наступника Мюллера. Зазначається лише, що сам Мюллер висловив "готовність співпрацювати в питанні змін", цитує агентстсво Reuters. Також стало відомо й про зміни в керівництві компанії Porsche.

13 квітня має відбутися засідання наглядової ради концерну Volkswagen. За даними інформагенції dpa, крім кадрової політики, обговорюватиметься також питання виокремлення виробництва вантажівок у самостійну компанію/самостійний підрозділ.

Раніше Мюллер заявляв у інтерв'ю для тижневика Spiegel, що, на його погляд, керівництво концерну Volkswagen має стати "більш жіночим, молодшим та більш міжнародним".

Нагадаємо, Маттіас Мюллер очолив Volkswagen одразу після початку так званого "дизельного скандалу". Його завданням було насамперед покращити репутацію концерну, що сильно постраждала внаслідок скандалу. За Мюллера, крім вирішення проблем із дизельними двигунами та сплати багатомільярдних штрафів, лідер німецького автопрому інвестував значні суми у виробництво електромобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Створила автомобіль компанія Hennessey Performance. Незвичайний автомобіль отримав назву Goliath 6×6.
Авто Aston Martin DB5 будуть максимально схожими на оригінальну машину секретного агента, зокрема, матимуть обертові номери. Вартість одного автомобіля становитиме £2,75 млн.
Глава автоконцерну Audi Руперт Штадлер затриманий у зв'язку з дизельним скандалом.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...