Сьогодні: 15.07.2019
26.04.18 330 АВТО ОГЛЯД ЗМІ

Bosch заявив про "прорив" у дизельній технології

Найбільший у світі постачальник автомобільних комплектувальних деталей, німецька компанія Bosch заявила, що не збирається відмовлятися від дизельних технологій попри гучні скандали та претензії з боку захисників довкілля.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У середу, 25 квітня, керівник підприємства Волькмар Деннер (Volkmar Denner) заявив, що Bosch досяг "прориву" щодо проблеми з викидом оксидів азоту.

"Після нашого прориву, ми певні, ніхто в майбутньому не буде сліпо забороняти в'їзд автомобілів на дизельних двигунах до міст", - цитує його агенція dpa. Компанія обіцяє, що її нова розробка значно скоротить викиди нижче поточних, а викиди оксидів азоту становитимуть 13 міліграмів на кілометр - майже удесятеро менший обсяг, ніж гранично допустимі показники, які набудуть чинності з 2020 року (120 міліграмів). Нині гранично допустимий обсяг викидів оксиду азоту становить 168 міліграмів на кілометр. У Bosch запевняють, що "новий дизель" не буде дорожчим за теперішній, а також мінімально вплине на споживання палива та його ефективність.

Утім, німецький автомобільний експерт Уве Ваґнер (Uwe Wagner) в коментарі агенції AFP зазначив, що про справжній прорив не йдеться. За його словами, усі необхідні для нової системи компоненти уже є в дизельних автомобілях, їх просто треба дещо перемістити, а також оптимізувати процеси. Зокрема, каталітичний конвертор має бути зсунутий ближче до двигуна, щоб вихлопні гази були гарячішими - тоді викиди оксидів азоту скоротяться.

Дизельні автомобілі та двигуни останні кілька років - у центрі скандалу, пов'язаного із підтасовкою тестів викидів у компанії Volkswagen. Низка німецьких міст уже анонсувала заборону на в'їзд до центру автомобілів з дизельними двигунами. У Європі тривають дебати щодо можливої повної заборони дизеля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Створила автомобіль компанія Hennessey Performance. Незвичайний автомобіль отримав назву Goliath 6×6.
Авто Aston Martin DB5 будуть максимально схожими на оригінальну машину секретного агента, зокрема, матимуть обертові номери. Вартість одного автомобіля становитиме £2,75 млн.
Глава автоконцерну Audi Руперт Штадлер затриманий у зв'язку з дизельним скандалом.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...