Сьогодні: 15.07.2019
11.05.18 390 АВТО ОГЛЯД ЗМІ

Укравтодор обмежив проїзд вантажівкам у спеку

Шляхами України обмежений проїзд вантажівок вагою понад 24 тонни у спеку. Обмеження набирає чинності з травня 2018 року за умови підвищення температури повітря понад +28, йдеться в повідомленні.

Такі заходи приймаються для зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг. При підвищенні температури повітря в денний час доби вище +28, обмеження триватиме з 10:00 до 22:00, пише Корреспондент.

"Застосовується обмеження і заборона руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн. Крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов'язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій", - сказано в повідомленні.

Для тимчасової стоянки транспортних засобів пропонується 900 майданчиків у смугах відводу доріг і біля об'єктів дорожнього сервісу. Моніторинг дотримання водіями вантажівок вагових параметрів здійснюватимуть територіальні підрозділи Укртрансбезпеки і обласні підрозділи Національної поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Створила автомобіль компанія Hennessey Performance. Незвичайний автомобіль отримав назву Goliath 6×6.
Авто Aston Martin DB5 будуть максимально схожими на оригінальну машину секретного агента, зокрема, матимуть обертові номери. Вартість одного автомобіля становитиме £2,75 млн.
Глава автоконцерну Audi Руперт Штадлер затриманий у зв'язку з дизельним скандалом.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...