Сьогодні: 19.07.2019
24.05.18 316 АВТО ОГЛЯД ЗМІ

Трамп ззбирається ввести мито 25% на автомобілі

Адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає можливість введення мита в 25% на імпорт легкових автомобілів, вантажівок і запчастин для захисту американського автопрому.

Про це повідомляє Корреспондент з посиланням на Reuters у четвер, 24 травня.

Зазначається, що це питання вже віддане на опрацювання міністру промисловості і торгівлі Вілбуру Россу. Він після зустрічі з Трампом зробив заяву про те, що за деякими даними "протягом десятиліть імпорт з-за кордону руйнував нашу внутрішню автомобільну промисловість".

Тепер міністерству доведеться відповісти на питання, чи може занепад цієї галузі загрожувати національній безпеці США. Вілбер Росс пообіцяв, що розслідування буде "ретельним, справедливим і прозорим".

Також повідомляється, що нові мита можуть стати особливо болючими для азіатських автовиробників, включаючи Toyota, Nissan, Honda і Hyundai, які вважають США основним ринком.

"Це оголошення викликало широкий розпродаж на акції автовиробників по всьому США", - пише агентство.

Нагадаємо, на початку березня президент США Дональд Трамп ввів 25-процентні мита на ввезення сталі і 10-процентні - на ввезення алюмінію. В Євросоюзі з жалем зустріли це рішення і пообіцяли дати "рішучу" відповідь. Пізніше Вашингтон відклав введення мит, воно має набути чинності з 1 червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Створила автомобіль компанія Hennessey Performance. Незвичайний автомобіль отримав назву Goliath 6×6.
Авто Aston Martin DB5 будуть максимально схожими на оригінальну машину секретного агента, зокрема, матимуть обертові номери. Вартість одного автомобіля становитиме £2,75 млн.
Глава автоконцерну Audi Руперт Штадлер затриманий у зв'язку з дизельним скандалом.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...