Сьогодні: 19.07.2019
04.06.18 267 АВТО ОГЛЯД ЗМІ

"Альтернатива евробляхам": дешеві авто з Мексики виявилися розмитнені з порушеннями

В Україну ввозилися авто мексиканського виробництва, які потрапили в "дизельний скандал".

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Компанія "Порше Україна", яка імпортує автомобілі Volkswagen, визнала, що дешева партія авто моделі Golf Sportwagen була сертифікована в Україні з порушеннями. Йдеться про 2800 автомобілів з дизельними двигунами, повідомила прес-служба імпортера.

"У нас є підстави вважати, що були виявлені невідповідності в процесі отримання сертифікату для автомобілів моделі Golf Sportwagen (Variant) в кількості 2800 одиниць в Україні. Це автомобілі мексиканського виробництва, які були імпортовані компанією "Порше Україна", починаючи з вересня 2017 року", – повідомили в прес-службі.

Ці автомобілі продавалися в Україні по 18 тис. доларів , в той час як схожі моделі Volkswagen коштували вдвічі дорожче – близько 40 тис. доларів. Ці авто вже стали називати "альтернативою евробляхам".

Зокрема, в Україну ввозилися авто мексиканського виробництва, які потрапили в "дизельний скандал" у зв'язку з заниженням показань шкідливих викидів і не відповідали європейським стандартам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Створила автомобіль компанія Hennessey Performance. Незвичайний автомобіль отримав назву Goliath 6×6.
Авто Aston Martin DB5 будуть максимально схожими на оригінальну машину секретного агента, зокрема, матимуть обертові номери. Вартість одного автомобіля становитиме £2,75 млн.
Глава автоконцерну Audi Руперт Штадлер затриманий у зв'язку з дизельним скандалом.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...