Сьогодні: 19.07.2019
12.06.18 317 АВТО ОГЛЯД ЗМІ

У Німеччині оцінили збитки від дизельного скандалу

Німецька промислова і торгова палата оцінює пов'язані з дизельгейтом збитки в більш ніж півмільярда євро.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Німецька промислова і торгова палата (DIHK) оцінила витрати, пов'язані з дизельним скандалом, у більш як півмільярда євро. Про це заявив голова DIHK Ерик Швайтцер в інтерв'ю газеті , передає .

"Дизельний скандал і заборони на експлуатацію сполохали велику частину економіки Німеччини. Порушена не тільки автомобільна галузь. Втрата вартості і простій багатьох дизельних автомобілів стосуються також великого числа представників середнього і малого бізнесу", - сказав Швайтцер.

На його думку, для того, щоб повернути довіру до ринку дизельних автомобілів, необхідно в терміновому порядку провести повне розслідування порушень у цій галузі.

Раніше прокуратура східного округу штату Мічиган пред'явила звинувачення колишньому гендиректору німецького автоконцерну Volkswagen (VW) Мартину Вінтеркорну в справі про маніпуляції з вихлопними газами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Створила автомобіль компанія Hennessey Performance. Незвичайний автомобіль отримав назву Goliath 6×6.
Авто Aston Martin DB5 будуть максимально схожими на оригінальну машину секретного агента, зокрема, матимуть обертові номери. Вартість одного автомобіля становитиме £2,75 млн.
Глава автоконцерну Audi Руперт Штадлер затриманий у зв'язку з дизельним скандалом.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...