Сьогодні: 16.10.2018
12.01.18 224 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У Запоріжжі з кором знову злягли діти, лікарі проводять вакцинацію

У місті зареєстровано 137 випадків кору

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

У Запоріжжі продовжуютьреєструвати нові випадки кору: станом на 12 січня в місті відзначено 137 випадків захворювання, за останній тиждень ще шість осіб опинилися в лікарнях, з них четверо – діти.

Про це повідомили в обласному лабораторному центрі МОЗ.

Всього, починаючи з вересня 2017 року, в Запоріжжі було зареєстровано 137 випадків захворювання на кір, 44 з яких підтверджено лабораторно.

Тим часом, з небезпечною хворобою активно борються щепленнями. За даними мерії, лікувальні заклади міста забезпечені вакцинами від кору в достатній кількості.

pФото: пресс-служба мэрии ЗапорожьяppФото: пресс-служба мэрии ЗапорожьяppФото: пресс-служба мэрии ЗапорожьяpКрім того, в зв'язку з ростом захворюваності, в лікувальних установах жорсткіше контролюють стан вакцинації дітей. З батьками, які відмовляються від щеплень, лікарі проводять індивідуальні бесіди.

У свою чергу, фахівці пов'язують осередкові ситуації виникнення захворювання з тим, що в минулі роки були проблеми з поставками вакцин.

Нагадаємо, що напередодні лікарі виявили кірв Херсоні: діагноз був підтверджений двом дорослим, ще шестеро перебувають під підозрою.

Також через кір відвідуванняшкіл і дитсадків дітьми без щеплення заборонили в Києві.

У столиці з кором в лікарні опинився 21 дитина.

Нагадаємо і про безлічзхворих у Львівській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Основи державної політики в галузі забезпечення ядерної та радіаційної безпеки РФ затверджена на період до 2025 року.
Тисячі людей зібралися на Софійській площі, щоб помолитися за Україну й автокефальну церкву.
Протягом дев'яти місяців 2018 року громадяни США всиновили 138 українських дітей, зазначили у Міністерстві соціальної політики України.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...