Сьогодні: 21.04.2018
13.07.17 615 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Порошенко обговорив із лідерами ЄС план Маршалла

У 2018 році в Брюсселі може пройти конференція за планом економічної допомоги Україні.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Президент України Петро Порошенко обговорив із лідерами Європейського союзу створення "плану Маршалла" для підтримки країни.

Про це він повідомив на прес-конференції за підсумками саміту Україна - ЄС у Києві, 13 липня.

"Ми обговорили можливість нового довгострокового плану підтримки України на кшталт того, який був запропонований на саміті ЄНП, так званого плану Маршалла", - сказав він.

За словами Порошенка, Київ ініціює проведення відповідної конференції на початку 2018 року, де може бути прийнятий пакет фінансової допомоги для України.

"У цьому контексті ми доручили опрацювати можливість організації у Брюсселі потужної інвестиційної конференції на початку 2018 року", - повідомив Порошенко.

На початку липня екс-прем'єр Литви, депутат литовського Сейму Андрюс Кубілюс заявив, що план економічної допомоги для України і українців переходить від політичних розмов до конкретних дій.

.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Лідер КНДР Кім Чен Ин оголосив, що Північна Корея заморожує проведення ядерних і ракетних тестів і припиняє роботу ядерного полігону.
Світові ціни на нафту штучно завищені країнами-учасницями угоди ОПЕК +.
У Росії почали випускати рослинну олію Новачок. Так бізнесмен з Ульяновської області Олексій Якушев вирішив відповісти на скандал навколо ситуації в Солсбері.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...