Сьогодні: 21.02.2018
13.07.17 604 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Порошенко обговорив із лідерами ЄС план Маршалла

У 2018 році в Брюсселі може пройти конференція за планом економічної допомоги Україні.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Президент України Петро Порошенко обговорив із лідерами Європейського союзу створення "плану Маршалла" для підтримки країни.

Про це він повідомив на прес-конференції за підсумками саміту Україна - ЄС у Києві, 13 липня.

"Ми обговорили можливість нового довгострокового плану підтримки України на кшталт того, який був запропонований на саміті ЄНП, так званого плану Маршалла", - сказав він.

За словами Порошенка, Київ ініціює проведення відповідної конференції на початку 2018 року, де може бути прийнятий пакет фінансової допомоги для України.

"У цьому контексті ми доручили опрацювати можливість організації у Брюсселі потужної інвестиційної конференції на початку 2018 року", - повідомив Порошенко.

На початку липня екс-прем'єр Литви, депутат литовського Сейму Андрюс Кубілюс заявив, що план економічної допомоги для України і українців переходить від політичних розмов до конкретних дій.

.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
12:56
На одному з підприємств Торецька стався прорив пульпопроводів, в результаті чого стався розлив шламової пульпи на значній території.
12:44
Один з журналістів зазначив, що складно знайти щось більш жахливе. Осміяння презентація зазнала за надто примітивну графіку і дивний зміст.
12:28
Чоловікові загрожує до десяти років в'язниці  
12:20
У 2017 році українські банки отримали 24,4 млрд гривень збитку. У той же час, кількість збиткових банків за минулий рік скоротилася до 18 з 33 у 2016 році.
12:00
Польща є лідером проукраїнських ініціатив та послідовно підтримує Київ, запевнив міністр закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...