Сьогодні: 17.12.2018
13.03.18 223 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

СБУ перенесла дату допиту Савченко

"Сьогодні Савченко не прийшла, ми чекаємо її в четвер",– повідомили агентству у Службі безпеки.
СБУ передала в апарат Верховної Ради повістки на допит Савченко. Водночас нардеп заявила, що повістки не отримувала, а ЗМІ не є "офіційним і надійним джерелом оповіщення". Окрім того, вона повідомила, що з 12-го до 16 березня перебуває з робочою поїздкою у Європейському парламенті у Страсбурзі, повідомляє видання "ГОРДОН".

Нагадаємо, Савченко приходила на судове засідання у справі Рубана. Вона говорила, що його затримання може свідчити про "війну спецслужб" в Україні.

12 березня генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Савченко виїхала з країни після того, як дізналася, що її викликають у СБУ.

Сестра нардепа Віра Савченко повідомила, що Надія за тиждень повідомила парламент про своє відрядження за кордон. У прес-службі нардепа заявили, що вона вирушила з робочим візитом в ПАРЄ.

Народний депутат від "Народного фронту" Андрій Тетерук припустив, що Савченко втекла до Росії, але вона опублікувала фото зі Страсбурга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами президента України Петра Порошенка, вже 41 країна погодилася стати співавтором резолюції у зв'язку з мілітаризацією Чорного й Азовського морів. 17 грудня документ розгляне в Нью-Йорку Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй.
Додатковий прийом вітамінів може бути корисним тільки для людей, які мають до цього медичні показання, повідомила виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України.
У Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях за ніч випало до 15 см снігу.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...