Сьогодні: 17.12.2018
13.03.18 370 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

МЗС РФ вимагає від Британії зразків речовини, якою отруїли Скрипаля

Будь-яких погроз ухвалення "санкційних" заходів щодо Росії у зв'язку з отруєнням колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля не залишать без відповіді, заявили у МЗС РФ.
У МЗС підкреслили, що поки не одержали зразків, не будуть відповідати на ультиматум Лондона, повідомляє видання "ГОРДОН".

Заступник глави МЗС РФ Володимир Титов заявив під час зустрічі з Брістоу, що Британія має дотримуватися Конвенції із заборони хімічної зброї, яка "передбачає спільне розслідування інциденту, до чого ми були готові".

"Без цього всі заяви Лондона є безглуздими. У цій ситуації виходимо з того, що інцидент є черговою шахрайською спробою британської влади дискредитувати Росію. Будь-яких погроз ухвалення "санкційних" заходів стосовно Російської Федерації не залишать без відповіді",– заявили в дипвідомстві.

Нагадаємо, 66-річного російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію госпіталізували 4 березняіз симптомами отруєння. Також у лікарню доправили сержанта місцевої поліції Ніка Бейлі, який відвідав будинок Скрипаля в Солсбері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами президента України Петра Порошенка, вже 41 країна погодилася стати співавтором резолюції у зв'язку з мілітаризацією Чорного й Азовського морів. 17 грудня документ розгляне в Нью-Йорку Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй.
Додатковий прийом вітамінів може бути корисним тільки для людей, які мають до цього медичні показання, повідомила виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України.
У Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях за ніч випало до 15 см снігу.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...