Сьогодні: 27.05.2018
14.05.18 574 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Скрипаль таємно зустрічався зі спецслужбами Чехії та Естонії - ЗМІ

Колишній подвійний агент Сергій Скрипаль передавав важливу інформацію розвідслужбам Чехії та Естонії. Про це в понеділок, 14 травня, повідомляє The New Yotk Times із посиланням на джерело в чеських спецслужбах.

Відзначається, що Cкрипаль передавав за гроші інформацію про російських шпигунів і діяльність колишніх колег, що могла дати чехам перевагу над своїми противниками, пише видання Корреспондент.

Зокрема, Скрипаль таємно прибув до Праги в 2012 році незабаром після того, як його дружина Людмила померла від раку. В ході короткого візиту він дав чеській розвідці інформацію про офіцерів ГРУ РФ, які працювали в Європі.

У 2016 році він також відвідав Естонію, щоб зустрітися з місцевими шпигунами, які мали намір перешкоджати російським операціям в Європі.

Високопоставлений європейський чиновник, який знав про поїздку, підтвердив, що колишній російський агент таємно зустрічався з обраною групою естонських розвідників у червні 2016 року, хоча не зрозуміло, що вони обговорювали. За словами чиновника, допомагали організувати зустріч британські спецслужби. Відзначається, що Скрипаль передав "дуже важливу інформацію".

Чеські офіцери повідомили, що після виходу на пенсію екс-шпигун мав досить "чистий розум" і був компетентним розвідником.

Нагадаємо, 4 березня Скрипаль і його дочка були знайдені без свідомості на лавці біля торгового центру в британському Солсбері і в критичному стані доставлені в лікарню. Нещодавно вони вийшли з коми і почали одужувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Парламент може скасувати тимчасовий військовий збір з завершенням реформи Збройних сил України.
Росія дійсно розмістила в окупованому Криму ядерну зброю, що підтвердили навіть в Москві. Кремлю півострів потрібен виключно як військова база.
Українські військові знову провели блискучий удару у відповідь на обстріли противника по мирному населенню, знищивши техніку та живу силу. Відповідне відео опублікував в Facebook офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...