Сьогодні: 16.10.2018
16.05.18 301 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Палестина відкликала послів з Угорщини, Австрії, Румунії та Чехії

Посли Палестини в Австрії, Румунії, Чехії та Угорщині відкликані для консультацій після участі дипломатів чотирьох європейських країн у прийомі ізраїльського МЗС з нагоди перенесення посольства США в Єрусалим.

Про це в середу, 16 травня, повідомляє прес-служба МЗС Палестини, пише видання Корреспондент.

"МЗС Палестини вважає цю участь грубим порушенням міжнародного права і численних резолюцій Організації Об'єднаних Націй, в яких стверджується, що Єрусалим був окупованою територією з 1967 року і не дозволяє країнам переносити туди свої посольства", - йдеться в повідомленні.

У палестинському відомстві пояснили своє рішення бажанням провести консультації зі своїми послами в цих країнах з питання прихильності Австрії, Румунії, Чехії та Угорщини позиціям Євросоюзу, більшість країн якого дотримуються міжнародного права і резолюцій ООН, що стосуються палестинського питання.

Нагадаємо, 15 травня посол Палестини в Вашингтоні Хусам Зомлот був відкликаний зі США у відповідь на перенесення американського посольства в Єрусалим.

США перенесли своє посольство в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалима 14 травня. У відповідь на рішення Штатів у секторі Гази почалися масові заворушення, в результаті яких загинули понад 50 осіб. На знак незгоди з політикою США з цього питання Туреччина відкликала своїх послів з Ізраїлю і США. Слідом за США в Єрусалим посольство перенесла Гватемала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Основи державної політики в галузі забезпечення ядерної та радіаційної безпеки РФ затверджена на період до 2025 року.
Тисячі людей зібралися на Софійській площі, щоб помолитися за Україну й автокефальну церкву.
Протягом дев'яти місяців 2018 року громадяни США всиновили 138 українських дітей, зазначили у Міністерстві соціальної політики України.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...