Сьогодні: 18.01.2019
16.05.18 320 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Палестина відкликала послів з Угорщини, Австрії, Румунії та Чехії

Посли Палестини в Австрії, Румунії, Чехії та Угорщині відкликані для консультацій після участі дипломатів чотирьох європейських країн у прийомі ізраїльського МЗС з нагоди перенесення посольства США в Єрусалим.

Про це в середу, 16 травня, повідомляє прес-служба МЗС Палестини, пише видання Корреспондент.

"МЗС Палестини вважає цю участь грубим порушенням міжнародного права і численних резолюцій Організації Об'єднаних Націй, в яких стверджується, що Єрусалим був окупованою територією з 1967 року і не дозволяє країнам переносити туди свої посольства", - йдеться в повідомленні.

У палестинському відомстві пояснили своє рішення бажанням провести консультації зі своїми послами в цих країнах з питання прихильності Австрії, Румунії, Чехії та Угорщини позиціям Євросоюзу, більшість країн якого дотримуються міжнародного права і резолюцій ООН, що стосуються палестинського питання.

Нагадаємо, 15 травня посол Палестини в Вашингтоні Хусам Зомлот був відкликаний зі США у відповідь на перенесення американського посольства в Єрусалим.

США перенесли своє посольство в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалима 14 травня. У відповідь на рішення Штатів у секторі Гази почалися масові заворушення, в результаті яких загинули понад 50 осіб. На знак незгоди з політикою США з цього питання Туреччина відкликала своїх послів з Ізраїлю і США. Слідом за США в Єрусалим посольство перенесла Гватемала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Юрій Тимошенко втратив зв'язок з депутатською фракцією і неодноразово порушував дисципліни, пояснили в Народному фронті.
З початку бойових дій на Донбасі загинули 70 бійців Сил спеціальних операцій. Чотири спецназівці отримали звання Героя України.
Політика жахнули умови життя людей, що живуть біля лінії зіткнення на сході України.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...