Сьогодні: 27.05.2018
16.05.18 221 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Палестина відкликала послів з Угорщини, Австрії, Румунії та Чехії

Посли Палестини в Австрії, Румунії, Чехії та Угорщині відкликані для консультацій після участі дипломатів чотирьох європейських країн у прийомі ізраїльського МЗС з нагоди перенесення посольства США в Єрусалим.

Про це в середу, 16 травня, повідомляє прес-служба МЗС Палестини, пише видання Корреспондент.

"МЗС Палестини вважає цю участь грубим порушенням міжнародного права і численних резолюцій Організації Об'єднаних Націй, в яких стверджується, що Єрусалим був окупованою територією з 1967 року і не дозволяє країнам переносити туди свої посольства", - йдеться в повідомленні.

У палестинському відомстві пояснили своє рішення бажанням провести консультації зі своїми послами в цих країнах з питання прихильності Австрії, Румунії, Чехії та Угорщини позиціям Євросоюзу, більшість країн якого дотримуються міжнародного права і резолюцій ООН, що стосуються палестинського питання.

Нагадаємо, 15 травня посол Палестини в Вашингтоні Хусам Зомлот був відкликаний зі США у відповідь на перенесення американського посольства в Єрусалим.

США перенесли своє посольство в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалима 14 травня. У відповідь на рішення Штатів у секторі Гази почалися масові заворушення, в результаті яких загинули понад 50 осіб. На знак незгоди з політикою США з цього питання Туреччина відкликала своїх послів з Ізраїлю і США. Слідом за США в Єрусалим посольство перенесла Гватемала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Парламент може скасувати тимчасовий військовий збір з завершенням реформи Збройних сил України.
Росія дійсно розмістила в окупованому Криму ядерну зброю, що підтвердили навіть в Москві. Кремлю півострів потрібен виключно як військова база.
Українські військові знову провели блискучий удару у відповідь на обстріли противника по мирному населенню, знищивши техніку та живу силу. Відповідне відео опублікував в Facebook офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...