Сьогодні: 23.03.2019
20.06.18 261 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

ЗСУ просунулися на 2 км вперед до окупованих територій у Луганській області – штаб ООС

За даними штабу Операції об'єднаних сил, завдання із просування до населеного пункту Жолобок у Луганській області виконували протягом двох тижнів в умовах абсолютної скритності.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

У повідомленні штабу йдеться, що просування стало можливим після створення смуги забезпечення.

"Було сплановано, підготовлено та проведено комплекс заходів зі створення смуги забезпечення глибиною до 2 км на ділянці оборони однієї із бригад першого ешелону. Для підрозділів, що обороняються на луганському напрямку, це завдання було непросте, адже попри складні географічні умови, ворог постійно здійснював вогневий вплив та вів інтенсивну розвідку. Але незважаючи на це, завдання зі створення смуги забезпечення була успішно виконано",– повідомили у штабі.

В ООС додали, що завдання виконували протягом двох тижнів в умовах абсолютної скритності.

"Уході виконання завдання втрат серед наших військових немає. Військові частини об'єднаних сил продовжують боронити українські землі у Донецькій та Луганській областях",– ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
16 березня президент України Петро Порошенко звільнив голову Полтавської ОДА Валерія Головка, якого НАБУ підозрює в отриманні хабарів та відкатів. 21 березня заступник губернатора Андрій Пісоцький заявив, що йде у відставку "з чистою совістю".
Політв'язень побажав усім українським патріотам з гідністю пройти полон - "з правдою і совістю".
Для затвердження нової назви для міста президент Казахстану має підписати відповідний указ.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...