Сьогодні: 23.03.2019
20.06.18 257 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У Києві до кінця літа обмежили рух по мосту Патона

Київавтодор просить водіїв з розумінням поставитися, що через ремонт рух транспорту буде обмежений до 30 серпня.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Києві до 30 серпня частково обмежили рух по мосту Патона через проведення ремонтних робіт. Про це повідомляє прес-служба комунальної корпорації Київавтодор на своїй сторінці у Facebook у середу, 20 червня.

"У зв'язку з виконанням робіт по ремонту монолітної залізобетонної плити прогонової споруди мосту ім. Є. О. Патона буде частково обмежено рух транспорту в першій смузі руху в напрямку з лівого на правий берег річки Дніпро", - йдеться в повідомленні.

Київавтодор просить водіїв з розумінням поставитися до того, що через виконання ремонтних робіт рух транспорту буде обмежений до 30 серпня.

"Унаслідок значної кількості робіт, які будуть виконуватися під прогоновою спорудою мосту і у зв'язку з неможливістю масштабного обмеження руху по мосту завершення робіт заплановане на 30 серпня 2018 року", - зазначили в прес-службі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
16 березня президент України Петро Порошенко звільнив голову Полтавської ОДА Валерія Головка, якого НАБУ підозрює в отриманні хабарів та відкатів. 21 березня заступник губернатора Андрій Пісоцький заявив, що йде у відставку "з чистою совістю".
Політв'язень побажав усім українським патріотам з гідністю пройти полон - "з правдою і совістю".
Для затвердження нової назви для міста президент Казахстану має підписати відповідний указ.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...