Сьогодні: 17.12.2018
24.09.18 158 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Київ паралізували затори

У столиці ускладнений рух транспорту на бульварі Тараса Шевченка, проспекті Перемоги, в районі станції метро Політехнічний інститут.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Києві вранці в понеділок, 24 вересня, утворилися затори. Про це свідчать дані сервісу Google.

Так, станом на 8:30 в центрі столиці ускладнений рух транспорту на бульварі Тараса Шевченка, проспекті Перемоги, в районі метро Політехнічний інститут.

Також затори спостерігаються на вулицях Вадима Гетьмана, Мельникова.

Непроста ситуація склалася на бульварі Лесі Українки. Місцями затори спостерігаються на вулиці Набережно-Хрещатицька, Набережно-Рибальська, проспекті Героїв Сталінграда.

Раніше повідомлялося, що в Києві з 24 вересня по 5 жовтня буде закрита на вхід станція метро Політехнічний інститут через необхідність ремонту ескалатора.

Також повідомлялося, що один з виходів з підземного переходу станції метро Тараса Шевченка закриють з 3 вересня до 31 жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами президента України Петра Порошенка, вже 41 країна погодилася стати співавтором резолюції у зв'язку з мілітаризацією Чорного й Азовського морів. 17 грудня документ розгляне в Нью-Йорку Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй.
Додатковий прийом вітамінів може бути корисним тільки для людей, які мають до цього медичні показання, повідомила виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України.
У Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях за ніч випало до 15 см снігу.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...