Сьогодні: 23.05.2019
24.09.18 166 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Київ паралізували затори

У столиці ускладнений рух транспорту на бульварі Тараса Шевченка, проспекті Перемоги, в районі станції метро Політехнічний інститут.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Києві вранці в понеділок, 24 вересня, утворилися затори. Про це свідчать дані сервісу Google.

Так, станом на 8:30 в центрі столиці ускладнений рух транспорту на бульварі Тараса Шевченка, проспекті Перемоги, в районі метро Політехнічний інститут.

Також затори спостерігаються на вулицях Вадима Гетьмана, Мельникова.

Непроста ситуація склалася на бульварі Лесі Українки. Місцями затори спостерігаються на вулиці Набережно-Хрещатицька, Набережно-Рибальська, проспекті Героїв Сталінграда.

Раніше повідомлялося, що в Києві з 24 вересня по 5 жовтня буде закрита на вхід станція метро Політехнічний інститут через необхідність ремонту ескалатора.

Також повідомлялося, що один з виходів з підземного переходу станції метро Тараса Шевченка закриють з 3 вересня до 31 жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...