Сьогодні: 17.12.2018
11.10.18 90 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Порошенко: В Україні буде збудовано 136 сховищ боєприпасів протягом 34 місяців

За словами президента України Петра Порошенка, він поставив завдання перед Міністерством оборони забезпечити повну відповідність усіх новітніх сховищ боєприпасів стандартам НАТО.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Порошенко під час робочої поїздки в Хмельницьку область проінспектував хід будівництва сучасного арсеналу зберігання боєприпасів. Президент зазначив, що на його території збудують вісім сховищ закритого типу, які дадуть можливість розміщувати і надійно зберігати значну кількість боєприпасів для української армії.

Він повідомив, що "загалом по Збройних силах України буде збудовано 136 сховищ протягом 34 місяців".

"Ми повинні мати ефективну систему захисту від людського фактору",– підкреслив президент. За його словами, цей захист має передбачати перевірку охоронців, контроль усіх систем, відеоспостереження зі зберіганням даних у захищеному командному пункті і неможливість попадання на територію складів будь-яких осіб без відповідної авторизації.

"Це абсолютно моя вимога для того, щоб забезпечити живучість складів",– сказав Порошенко.

Він додав, що аналогів арсеналу в Хмельницькій області не було, оскільки це перший об'єкт, який збудують в Україні протягом 27 років незалежності.

"Я даю завдання, щоб системи електронного захисту, системи мінімізації людського фактору були запроваджені на усіх без виключення арсеналах у найкоротші терміни",– продовжив Порошенко. Він зазначив, що це стосується і тих об'єктів, де поки немає можливості відійти від майданчиків відкритого зберігання боєприпасів.

Президент повідомив, що у 2014 році 80% боєприпасів, які були на цьому арсеналі, зберігали на відкритих майданчиках, у 2018 році– 72% уже зберігають у закритих сховищах.

Порошенко підкреслив, що поставив завдання перед Міністерством оборони України та Генеральним штабом ЗСУ забезпечити повну відповідність усіх новітніх сховищ боєприпасів стандартам НАТО, а також тим завданням та рекомендаціям, які було одержано з боку військових партнерів України.

Глава держави говорив, що в Україні заплановано будівництво 15 сховищ боєприпасів із автоматичними системами охорони, які виключають диверсії.

У ніч на 9 жовтня у районі селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області почали вибухати боєприпаси на території 6-го арсеналу Міністерства оборони України. Станом на 10 жовтняевакуювали 12 500 осіб. Того самого дняпожежу загасили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами президента України Петра Порошенка, вже 41 країна погодилася стати співавтором резолюції у зв'язку з мілітаризацією Чорного й Азовського морів. 17 грудня документ розгляне в Нью-Йорку Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй.
Додатковий прийом вітамінів може бути корисним тільки для людей, які мають до цього медичні показання, повідомила виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України.
У Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях за ніч випало до 15 см снігу.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...