Сьогодні: 23.03.2019
08.11.18 117 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У Google змінили підхід до звинувачень у домаганнях серед співробітників

Компанія пішла на такі заходи у зв'язку з масовим невдоволенням співробітників через ставлення керівництва до випадків домагань.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Співробітників компанії Google поінформували електронною поштою про зміну політики щодо негідної поведінки. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Компанія пішла на такі заходи у зв'язку з масовим невдоволенням співробітників через ставлення керівництва до вищих посадових осіб і співробітників чоловічої статі, обвинувачених у домаганнях. В Google пообіцяли діяти в разі таких звинувачень більш рішуче й відкрито.

У компанії вирішили відмовитися від обов'язкового арбітражного розгляду таких інцидентів. Крім того, у внутрішніх звітах компанії, доступних для інших співробітників, буде міститися більш детальна інформація про кількість звинувачень в негідній поведінці і покарання за такі вчинки. Також співробітники Google мають щороку проходити тренінги для профілактики таких інцидентів.

Раніше повідомлялося, що за останні два роки Google звільнив 48 співробітників через звинувачення в домаганнях. 1 листопада в офісах Google в усьому світі співробітники влаштували масштабну акцію протесту, вимагаючи змінити ставлення до сексуальних домагань у корпорації.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
16 березня президент України Петро Порошенко звільнив голову Полтавської ОДА Валерія Головка, якого НАБУ підозрює в отриманні хабарів та відкатів. 21 березня заступник губернатора Андрій Пісоцький заявив, що йде у відставку "з чистою совістю".
Політв'язень побажав усім українським патріотам з гідністю пройти полон - "з правдою і совістю".
Для затвердження нової назви для міста президент Казахстану має підписати відповідний указ.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...