Сьогодні: 15.12.2018
17.11.18 155 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Пекельний стовп полум'я: як горів московський нафтозавод, опубліковані фото

Місцеві жителі вважають, що такі заводи не повинні знаходитися поблизу житлових районів

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Масштабна пожежа, яка виникла на Московському нафтопереробному заводі в Капотні, викликала широке обговорення в інтернеті. Користувачі соцмереж стурбовані екологічною ситуацією на території міста та прилеглих районах."Красиво .., але жах для екологіі..запах від факела атас", "Як взагалі поруч з таким заводом можна було будувати житлові райони ?!", "Коли його перенесуть від щільної житлової забудови? Скільки можна тримати під боком "бомбу уповільненої дії"????", – пишуть коментатори під фотографіями палаючого заводу.

Нагадаємо, пожежу наМосковському нафтопереробному заводі в Капотні локалізували о 8:20 (7:20 за Києвом), вогонь вже не поширюється. До гасіння вогню залучили близько 33 одиниці техніки та понад 100 осіб з числа особового складу МНС.

Раніше стався вибух на заводі "Авангард" в Гатчінському районі Ленінградської області. Подія трапилась в цехах по змішуванню складів для приготування піротехнічної продукції стався в п'ятницю, 19 жовтня. МНС РФ відправило до місця події рятувальні служби, а також створило оперативний штаб.

А 20 жовтня, з'явилися подробиці вибуху на піротехнічному заводі в Росії.Виявилося, що жертвами вогню стали чотири людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Президент України Петро Порошенко заявив, що 15 грудня стало днем остаточного здобуття української незалежності від Росії.
Офіційно Вілкул буде висунутий у президенти від опозиції після з'їзду партії в січні.
У центрі Києва в п'ятницю посилили охорону порядку в той час, як біля будівлі Верховної Ради триває молебень УПЦ МП.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...