Сьогодні: 23.05.2019
17.11.18 175 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Пекельний стовп полум'я: як горів московський нафтозавод, опубліковані фото

Місцеві жителі вважають, що такі заводи не повинні знаходитися поблизу житлових районів

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Масштабна пожежа, яка виникла на Московському нафтопереробному заводі в Капотні, викликала широке обговорення в інтернеті. Користувачі соцмереж стурбовані екологічною ситуацією на території міста та прилеглих районах."Красиво .., але жах для екологіі..запах від факела атас", "Як взагалі поруч з таким заводом можна було будувати житлові райони ?!", "Коли його перенесуть від щільної житлової забудови? Скільки можна тримати під боком "бомбу уповільненої дії"????", – пишуть коментатори під фотографіями палаючого заводу.

Нагадаємо, пожежу наМосковському нафтопереробному заводі в Капотні локалізували о 8:20 (7:20 за Києвом), вогонь вже не поширюється. До гасіння вогню залучили близько 33 одиниці техніки та понад 100 осіб з числа особового складу МНС.

Раніше стався вибух на заводі "Авангард" в Гатчінському районі Ленінградської області. Подія трапилась в цехах по змішуванню складів для приготування піротехнічної продукції стався в п'ятницю, 19 жовтня. МНС РФ відправило до місця події рятувальні служби, а також створило оперативний штаб.

А 20 жовтня, з'явилися подробиці вибуху на піротехнічному заводі в Росії.Виявилося, що жертвами вогню стали чотири людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...