Сьогодні: 23.05.2019
30.11.18 197 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Україна своєчасно повідомила про прохід кораблів - Порошенко

Українська сторона виконала всі вимоги РФ про проходження через Керченську протоку, як і у вересні, заявив президент.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Українська сторона своєчасно передала повідомлення про рух групи кораблів про намір проходження через Керченську протоку. Про це заявив президент Петро Порошенко під час наради щодо посилення обороноздатності країни в п'ятницю, 30 листопада.

"Передавши повідомлення про рух через протоку, українська сторона також чітко підтвердила готовність взяти на борт лоцмана для проведення відповідних навігаційних послуг. Абсолютно ідентична з тим, як це було у вересні під час попереднього проходу", - заявив Порошенко.

Відзначимо, в Росії наполягають, що Україна не повідомила про проходження суден за 48 годин і не підтвердила намір за 24 години до проходження Керченської протоки. У ФСБ стверджують, що українські судна незаконно порушили держкордон РФ і тому були затримані.

Увечері 25 листопада біля Керченського моста спецназ РФ захопив три українські кораблі. В результаті, було поранено шістьох українських військовослужбовців.

У МЗС України заявили, що РФ розв'язала війну проти України в нейтральних водах.

Росія називає дії України в районі Керченської протоки "провокаційними". МЗС РФ вручило ноту протесту тимчасовому повіреному у справах України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...