Сьогодні: 21.03.2019
30.11.18 186 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Україна своєчасно повідомила про прохід кораблів - Порошенко

Українська сторона виконала всі вимоги РФ про проходження через Керченську протоку, як і у вересні, заявив президент.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Українська сторона своєчасно передала повідомлення про рух групи кораблів про намір проходження через Керченську протоку. Про це заявив президент Петро Порошенко під час наради щодо посилення обороноздатності країни в п'ятницю, 30 листопада.

"Передавши повідомлення про рух через протоку, українська сторона також чітко підтвердила готовність взяти на борт лоцмана для проведення відповідних навігаційних послуг. Абсолютно ідентична з тим, як це було у вересні під час попереднього проходу", - заявив Порошенко.

Відзначимо, в Росії наполягають, що Україна не повідомила про проходження суден за 48 годин і не підтвердила намір за 24 години до проходження Керченської протоки. У ФСБ стверджують, що українські судна незаконно порушили держкордон РФ і тому були затримані.

Увечері 25 листопада біля Керченського моста спецназ РФ захопив три українські кораблі. В результаті, було поранено шістьох українських військовослужбовців.

У МЗС України заявили, що РФ розв'язала війну проти України в нейтральних водах.

Росія називає дії України в районі Керченської протоки "провокаційними". МЗС РФ вручило ноту протесту тимчасовому повіреному у справах України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Майже половина респонденток заявила, що на зраду їх штовхнула нестача близькості з партнером.
Корпорація Boeing оголосила про кадрові перестановки у зв'язку з розслідуванням катастрофи літака моделі 737 Max над Ефіопією.
Кадри викликали бурхливе обговорення в Мережі, деякі припускали неземне вторгнення. Однак незабаром феномену знайшлося пояснення.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...