Сьогодні: 23.04.2019
06.12.18 100 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Волкер приїде в Україну протягом найближчих двох тижнів

Під час візиту в Україну спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер має намір відвідати Київ і один з українських портів на Чорному морі.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Він має намір відвідати Київ і один з українських портів на Чорному морі.

В інтерв'ю "Голосу Америки" Волкер зазначив, що сподівається на звільнення Росією захоплених українських моряків. Він додав, що через цю ситуацію було відкладено його зустріч із помічником президента РФ Володимира Путіна Владиславом Сурковим.

Волкер підкреслив, що Росія має відновити діалог з Україною на підставі договору 2003 року про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки.

"Території обох країн виходять до Азовського моря. Обидві країни мають право та потребу використовувати море для руху транспорту. Далі ми маємо повернутися до ширшої розмови про те, як покласти край конфлікту у Східній Україні",– сказав Волкер.

25 листопада РФ обстріляла й захопила в Чорному морі катери українських ВМС "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу", які поверталися до Одеси після невдалої спроби пройти через Керченську протоку в Азовське море. Із 24 захоплених у полон українців троє дістали поранення.

ФСБ порушила проти українських військових кримінальну справу за статтею Кримінального кодексу РФ про незаконне перетинання державного кордону. 27-го і 28 листопада "кримські суди" ухвалили рішення взяти під варту українських моряків строком на два місяці.

30 листопада "уповноважений із прав людини" в анексованому Криму Людмила Лубіна заявила, що всіх українських моряків перевезли до Москви. Трьох українців помістили в лікарнюСІЗО "Матросская тишина", інших доправили в СІЗО "Лефортово".

Адвокат Микола Полозов повідомив, що 24 морякам висунули обвинувачення за ч. 3 ст. 322 (незаконне перетинання кордону) Кримінального кодексу Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Храм Зуба Будди в місті Канді та інші основні визначні пам'ятки країни, як і раніше, закриті для відвідування.
Очікується, що компанія представить відразу три гаджети. Їхня назва поки тримається в таємниці.
Останній термін подання тендерних пропозицій - 20 травня 2019 року. Старт аукціону заплановано на 25 червня.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...