Сьогодні: 22.08.2019
06.12.18 162 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У Британії створили "місто майбутнього" з пряників

Макет містечка повністю створений із різдвяних пряників. Архітекторам будівельний матеріал не дуже сподобався - інфраструктурні елементи швидко з'їдаються.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Британії архітектори побудували справжній макет міста з пряників. Про це повідомляють у сюжеті ТСН.

Їстівний макет створений виключно з різдвяних пряників. У ньому присутні як класичні види пряників, наприклад чоловічки, ялинки і "приватні будиночки", так і незвичайні пряникові будови.

Місто створене з більш ніж 60 споруд, найвища з яких - багатоповерховий будинок 80 сантиметрів. Макет розташований на кількох стендах. У ньому є хмарочоси, оглядове колесо, парки і сквери, дороги і клумби.

Архітектори, що створюють "смачне" місто майбутнього, зізналися, що робити макет із пряників досить складно. Однією з головних причин є те, що будівельний матеріал з'їдається.

Інженери розробили проект ексклюзивного міста майбутнього.

До Різдва в Києві почали монтувати головну ялинку країни. Цього року ялинку на Софійській запалять традиційно 19 грудня. Раніше в Мюнхені прикрасили ялинку золотом на $2,6 млн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...