Сьогодні: 23.05.2019
07.12.18 149 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

В Україну не пустили трьох громадян Туреччини

Трьох громадян Туреччини з підробленими документами прикордонники затримали в пункті пропуску Львів-авіа.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Українські прикордонники в пункті пропуску Львів-авіа затримали трьох громадян Туреччини з підробленими документами. Про це в п'ятницю, 7 грудня, повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

"У ході оформлення пасажирів рейсу, які прибули зі Стамбула, прикордонники Львівського загону помітили заміну сторінок з установочними даними в спеціальних паспортах громадян Туреччини. В ході подальших перевірочних заходів в особистих речах іноземців були виявлені їхні ID-карти", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим в поліцію було направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею Підробка документів, печаток, штампів та бланків, їхній збут, використання підроблених документів.

"Правопорушники, яким відмовили в перетині державного кордону, будуть повернуті зворотним рейсом", - доповіли у відомстві.

Раніше в Україну не пустили чотирьох журналісток з Росії.

Перед цим повідомлялося, що іноземних журналістів українські прикордонники не пускають в анексований Крим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...