Сьогодні: 23.05.2019
07.12.18 136 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

ОБСЄ виявила десятки танків сепаратистів і зенітний комплекс

Безпілотник ОБСЄ на заході від Луганська зафіксував озброєння, розміщене з порушенням ліній відведення.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ на Донбасі зафіксували розміщення озброєння і військової техніки сепаратистів з порушенням лінії відведення важкого озброєння.

Про це повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил з посиланням на звіт ОБСЄ за 6 грудня.

Так, безпілотник ОБСЄ в непідконтрольних уряду України районах на заході від Луганська 4 грудня зафіксував озброєння, розміщене з порушенням ліній відведення.

"Зокрема це: один міномет (2Б-11 Сани, 120 мм) біля Довгого, один танк (T-64) поблизу Гарного і п'ять танків (чотири T-72 і один ймовірно T-72) поряд з Новоселівкою" - йдеться в повідомленні.

"На наступний день (5 грудня - ред.) БПЛА виявив один зенітний ракетний комплекс (9K33) біля Заїченка на північний схід від Маріуполя, в зоні, де розміщення важкого озброєння і військової техніки заборонено згідно з пунктом 5 Меморандуму від 19 вересня 2014 року", - вказано в звіті.

Крім того, 4 грудня, на лініях відведення, проте за межами виділених місць зберігання озброєння на схід від Донецька, було виявлено 21 танк - шістнадцять T-72 і п'ять T-64 біля Мануйлівки.

Минулого тижня спостерігачі ОБСЄ в непідконтрольних районах Луганської області зафіксували десятки одиниць важкого озброєння сепаратистів "ЛНР", в тому числі 36 установок РСЗВ Град.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...