Сьогодні: 23.05.2019
07.12.18 96 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Путін слабший, ніж він хоче здаватися Заходу – Порошенко

Світ повинен зробити вибір - виступати за те, що правильно, або продовжувати умиротворення Путіна, зазначив президент України

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Захід повинен зробити так, щоб агресія Росії занадто дорого обходилася президенту РФ Володимиру Путіну, і тоді його можна буде приборкати. Про це йдеться в статті президента України Петра Порошенка для американської газети The New York Times.За його словами, Росія хоче повернутися до тих часів, коли майно та земля вилучалися силою, а поширить свої амбіції в Україні і на Заході вона настільки, наскільки дозволить їй демократичний світ."Демократичні країни повинні зробити вибір: виступати за те, що правильно, або продовжувати умиротворення президента Володимира Путіна. Якщо історія навчила нас чому-небудь, так це того, що умиротворення має смертельні наслідки", - зазначає Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Ніхтоне знає, на кого Росія нападе завтра – Порошенко
Глава держави вважає, що приборкати господаря Кремля можна за рахунок підвищення вартості його агресії

"Незважаючи на кремлівську пропаганду, Путін слабший, ніж він хоче здаватися Заходу. Захід може – за рахунок підвищення вартості агресії – змусити його послухатися. Скільки ще треба ворожості, щоб Захід використовував тверду валюту, якою торгує Кремль – силу? Росія використовувала хімічну зброю в Британії; здійснювала кібератаки на Заході; обстрілювала мирних жителів в Сирії і розв'язала війну в східній Україні. чи не час уже діяти? Разом партнери по обидва боки Атлантики можуть надалі підвищувати ціну для Росії за загрозу нашій колективній безпеці", - підкреслив президент.

Як ми повідомляли, глава держави, коментуючи ситуацію з нападом росіян на українські кораблі в Керченській протоці і реакцію світу відзначив, щопокиЗахід тільки говорить - Путін продовжує діяти. Він привів у приклад, як швидко забулася світом анексія Криму на тлі інших проявів агресії РФ, наприклад, через будівництво Керченського моста.

Раніше Порошенкопояснював, як забрати у Росії анексований Крим. Він також пропонував зробити півострів для Путіна непосильною ношею і тоді він сам його кине.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...