Сьогодні: 23.05.2019
07.12.18 123 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

В Одеській області на отриманні хабара затримали військового комісара

Військовий комісар Южненського міського військового комісаріату вимагав хабар за непризов на військову службу співробітників приватного підприємства, повідомили в прокуратурі.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Установлено, що за непризов військовозобов'язаних приватного підприємства на військову службу та військові збори із виключенням указаних громадян із військового обліку... військком вимагав від директора підприємства неправомірну вигоду в розмірі $4,5 тис",– написав він.

6 грудня під час передавання хабара затримали військового комісара.

Військова прокуратура планує висунути чиновнику підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара).

https://www.facebook.com/lysenko.andrii/posts/2180906608825034

У СБУ повідомили, що майор вимагав $6 тис. від керівника та двох співробітників приватного підприємства, які підлягають мобілізації як резервісти в умовах оголошеного воєнного стану.

https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/2281900055373320

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...