Сьогодні: 20.02.2019
07.12.18 95 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У Кремлі відповіли на ракетний ультиматум США

Пєсков стверджує, що Росія нібито не порушувала угоду

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Росія не порушувала свої зобов'язання за Договором про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) і залишається прихильна до цього документа. Про це журналістам сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, коментуючи заяви представника Держдепу США про те, що Вашингтон пропонує Москві або відмовитися від ракетної системи 9М729, або модифікувати її."Російська Федерація не порушувала, не порушує і залишається прихильною своїм зобов'язанням по ДРСМД. Що стосується всіх технологічних нюансів, то вам потрібно отримувати інформацію у відповідь на заяву з Держдепу або в Міністерстві закордонних справ РФ, або в Міністерстві оборони", - сказав представник Кремля.Раніше заступник держсекретаря США з контролю над озброєнням та міжнародної безпеки Андреа Томпсон заявила, що длязбереження Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (РСМД) Росія повинна або позбутися від крилатих ракет 9М729, або модифікувати їх так, щоб вони не перевищували допустиму дальність відповідно до вимог угоди.

Вона підкреслила, що відповідальність за прийняття цього рішення лежить на російській стороні.

"Ми не можемо зробити це за них. Вони повинні взяти ініціативу на себе", - зазначила чиновниця.

Раніше Держдепартамент США заявив, що Росія,незважаючи на багаторазові запити американської сторони, приховувала існування ракети 9M729, яка розроблена в порушення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

Як відомо, 27 листопада держсекретар Майк Помпеозаявив, що США почнуть процедуру виходу з ДРСМД, якщо Росія протягом двох місяців не почне знову виконувати положення договору.

Договір про скорочення ракет середньої і малої дальності був підписаний США і СРСР в 1987 році, передбачає відмову від виробництва, випробувань і розгортання балістичних і крилатих ракет наземного базування середньої (від 1000 до 5500 км) і малої (від 500 до 1000 км) дальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
На хабарі затримано начальника управління активами столичного банку Хрещатик.
Творець бренда Chanel Карл Лагерфельд помер у віці 85 років, повідомляє Le Figaro.
На сайті Укрзалізниці почалися технічні роботи, які "завершаться найближчим часом".
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...