Сьогодні: 23.05.2019
07.12.18 131 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Глава МЗС Німеччини запропонував розширити дію місії ОБСЄ на Азовське море

Українська сторона може сприйняти ініціативу про розширення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Азовське море позитивно, а російська –"скептично", вважає міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

На думку Мааса, українська сторона може сприйняти ініціативу позитивно, а російська–"скептично".

Він зазначив, що це може стати темою для обговорення на зустрічі представників РФ і України за посередництва Німеччини та Франції 11 грудня в Берліні.

25 листопада РФ обстріляла й захопила в Чорному морі катери українських ВМС "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу", які збиралися пройти через Керченську протоку в Азовське море. Із 24 захоплених у полон українців троє дістали поранення. Їх заарештували й утримують у московських слідчих ізоляторах.

Адвокат Микола Полозов повідомив, що всім морякам висунули обвинувачення за ч. 3 ст. 322 (незаконне перетинання кордону) Кримінального кодексу Росії.

США засудили дії Росії, назвавши їх проявом агресії, Євросоюз висловив стурбованість застосуванням сили з боку РФ. Заяви з вимогою звільнити українських моряків опублікували також НАТОтаОБСЄ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...