Сьогодні: 23.05.2019
07.12.18 138 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Лавров заявив, що на міністерській зустрічі ОБСЄ не ухвалили жодної з російських ініціатив

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висловив думку, що в ОБСЄ склалася "нездорова ситуація", зокрема "щодо зростання на цьому просторі військово-політичної напруженості".

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За його словами, Росія на міністерську зустріч підготувала чотири проекти рішень: про боротьбу з тероризмом, про "посилення ролі ОБСЄ у вирішенні світової проблеми наркотиків", про захист мовних та освітніх прав національних меншин та про забезпечення медійним структурам вільного доступу до інформації.

Лавров переконаний, що "актуальні" ініціативи не дістали підтримки країн– членів ОБСЄ тільки тому, що їх запропонувала Москва.

Російський міністр висловив думку, що в ОБСЄ склалася "нездорова ситуація", зокрема "щодо зростання на цьому просторі військово-політичної напруженості".

Він сказав, що "ідеологізованість" західних партнерів не дає змоги зосередитися на колективній роботі. Лавров звинуватив країни НАТО у спробі здійснювати курс на стримування РФ і "займатися голослівними звинуваченнями, які не сприяють діалогу".

6 грудня в Мілані відкрилося засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ. Захід закінчується сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...