Сьогодні: 15.12.2018
07.12.18 127 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Лавров заявив, що на міністерській зустрічі ОБСЄ не ухвалили жодної з російських ініціатив

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висловив думку, що в ОБСЄ склалася "нездорова ситуація", зокрема "щодо зростання на цьому просторі військово-політичної напруженості".

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За його словами, Росія на міністерську зустріч підготувала чотири проекти рішень: про боротьбу з тероризмом, про "посилення ролі ОБСЄ у вирішенні світової проблеми наркотиків", про захист мовних та освітніх прав національних меншин та про забезпечення медійним структурам вільного доступу до інформації.

Лавров переконаний, що "актуальні" ініціативи не дістали підтримки країн– членів ОБСЄ тільки тому, що їх запропонувала Москва.

Російський міністр висловив думку, що в ОБСЄ склалася "нездорова ситуація", зокрема "щодо зростання на цьому просторі військово-політичної напруженості".

Він сказав, що "ідеологізованість" західних партнерів не дає змоги зосередитися на колективній роботі. Лавров звинуватив країни НАТО у спробі здійснювати курс на стримування РФ і "займатися голослівними звинуваченнями, які не сприяють діалогу".

6 грудня в Мілані відкрилося засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ. Захід закінчується сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Президент України Петро Порошенко заявив, що 15 грудня стало днем остаточного здобуття української незалежності від Росії.
Офіційно Вілкул буде висунутий у президенти від опозиції після з'їзду партії в січні.
У центрі Києва в п'ятницю посилили охорону порядку в той час, як біля будівлі Верховної Ради триває молебень УПЦ МП.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...