Сьогодні: 15.12.2018
07.12.18 91 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

"Відмазати" від призову: в Україні з'явився новий вид шахрайства

Шахраї присилають повідомлення нібито з військкоматів про мобілізацію

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

В Україні набирає обертів новий вид шахрайства. Шахраї присилають людям повідомлення нібито з військкоматів про мобілізацію і за велику суму пропонують їх "відмазати". Найбільше таких випадків зафіксовано в областях, де оголошено воєнний стан.Однією з жертв аферистів міг стати житель Вінниці Ярослав. Юнакові прийшло повідомлення, в якому його пропонують списати з баз мобілізації на 2019 рік за 18 тисяч гривень. У разі ігнорування зловмисники погрожують своїм жертвам мобілізацією в першій черзі. Після цих повідомлень Ярослав почав з'ясовувати, звідки вони прийшли. У районному військкоматі Вінниці заявили, що про мобілізацію резервістів першої черги чують вперше."На даний момент ми викликаємо тільки резервістів, які проходили військову службу, які були призвані по мобілізації в зоні АТО або ООС. Нам вистачає", – розповів "Сегодня" військовий комісар Калинівського районного військового комісаріату Олег Винницький.Крім того, в обласному військовому комісаріаті Вінниці кажуть, що мобілізацію в найближчі тижні взагалі не планують. Тому будь-які повідомлення слід сприймати не інакше, як шахрайство. Тим більше, що жоден український військовий комісаріат не веде телефонних баз військовозобов'язаних, а про призов повідомляє повісткою.

Нагадаємо,після введення воєнного стану в Україні, армія проводить підготовкувійськ до відбиття можливого нападу Росії – будуть передислоковані додаткові війська до кордону, а також скликають резервістів на збори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Президент України Петро Порошенко заявив, що 15 грудня стало днем остаточного здобуття української незалежності від Росії.
Офіційно Вілкул буде висунутий у президенти від опозиції після з'їзду партії в січні.
У центрі Києва в п'ятницю посилили охорону порядку в той час, як біля будівлі Верховної Ради триває молебень УПЦ МП.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...