Сьогодні: 23.05.2019
07.12.18 119 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Меркель покинула пост глави своєї партії

Після прощальної промови канцлер ледь стримувала сльози, а делегати з'їзду десять хвилин аплодували їй стоячи.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель у п'ятницю, 7 грудня, востаннє виступала з промовою на з'їзді партії і офіційно залишила посаду її голови. Про це повідомляє офіційна сторінка партії уTwitter.

"Понад 18 років я була лідером цієї великої, гордої, єдиної народної партії, і для мене це було великим задоволенням, це була велика честь. Дякую вам", - заявила Меркель.

Під час виступу Меркель закликала своїх однопартійців дотримуватися тих же цінностей перед обличчям нових світових загроз.

"ХДС у 2018 році не має дивитися назад, а йти вперед, з новими людьми... але з тими ж цінностями", - заявила канцлер.

Після промови вона ледь стримувала сльози, а делегати з'їзду десять хвилин стоячи аплодували Меркель.

Нагадаємо, 29 жовтня Меркель заявила, що відмовиться від посади голови Християнсько-демократичного союзу, яку займає вже 18 років, але залишиться канцлером ФРН до наступних виборів у бундестаг у 2021 році. Після відходу з німецької політики вона не має наміру зайняти будь-яку посаду в керівництві Євросоюзу.

Пізніше канцлер розповіла, чому вирішила піти з політики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...