Сьогодні: 23.05.2019
07.12.18 164 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У Києві за хабарництво затримали ректора вишу

Ректор університету спільно з проректором з наукової роботи та головним бухгалтером вимагали від іноземних студентів по три тисячі доларів за невідрахування.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Силовики викрили в систематичному отриманні хабарів керівників одного з вищих навчальних закладів Києва. Про це повідомив прес-центр Служби безпеки України у п'ятницю, 7 грудня.

За даними спецслужби, ректор університету спільно з проректором з наукової роботи та головним бухгалтером вимагали від іноземних студентів по три тисячі доларів за невідрахування з навчання і можливість продовження посвідки на проживання в Україні.

Досудове слідство встановило, що з 2016 року зловмисники організували механізм легалізації іноземних громадян в Україні шляхом направлення запрошень на навчання.

Трьох фігурантів справи затримали на робочому місці після отримання хабаря від іноземного студента.

У ході подальших слідчих дій правоохоронці вилучили посвідчення на проживання, паспорти іноземних громадян, чорну бухгалтерію і $20 тисяч

Відкрито кримінальне провадження за статтями "Підкуп посадової особи" та "Отримання хабаря". Зловмисникам оголосили про підозру, вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Раніше в Києві на вимаганні хабаря затримали лікаря-експерта відділу експертизи Центральної військово-лікарської комісії Міністерства оборони України і главу Центрального МСЕК №1 Київського міського центру медико-соціальної експертизи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...