Сьогодні: 23.03.2019
27.12.18 173 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

На біржах США рекордне зростання за десять років

Індекс Dow Jones зріс більш ніж на 1000 пунктів - це рекордний показник за всю історію.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

На американських біржах в середу, 26 грудня, встановлене рекордне зростання індексів за останні десять років, повідомляє Голос Америки.

Так, Dow Jones Industrial Average зріс більш ніж на 1000 пунктів - це рекордний показник за всю історію його існування. Зростання склало майже 5% завдяки інвесторам, які відновили торги після різдвяних канікул. Зведений індекс S&P 500 протягом середи зріс на 5%, високотехнологічний Nasdaq - на 5,8%.

Найбільше зросли акції технологічних і медичних компаній, банків, торговельних мереж, в тому числі, великих інтернет-магазинів. Акції Amazon встановили рекорд зростання за останній рік. Зросли і акції енергетичних компаній. Цьому посприяло зростання вартості американської нафти, рекордне за останні більш ніж два роки.

За словами експертів, ринки перейшли від стрімкого падіння до рекордного зростання завдяки позитивним новинам. Уолл-Стріт отримала сигнал із Вашингтона: президент Дональд Трамп все-таки не буде намагатися звільнити голову Федеральної резервної системи Джерома Пауелла.

Втім, навіть зважаючи на рекордне зростання, нинішній місяць продовжує залишатися для ринку найгіршим груднем за останні 87 років. Востаннє біржі зазнавали подібних втрат в грудні 1931 року, в самий розпал Великої Депресії. 2018-й рік в цілому став дуже невдалим для американського фондового ринку. За оцінкою економістів, в цьому році ринки зазнали найбільших втрат за останні десять років.

Як повідомлялося, за минулий тиждень основні індекси американської фондової біржі на Уолл-стріт впали на 7%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
16 березня президент України Петро Порошенко звільнив голову Полтавської ОДА Валерія Головка, якого НАБУ підозрює в отриманні хабарів та відкатів. 21 березня заступник губернатора Андрій Пісоцький заявив, що йде у відставку "з чистою совістю".
Політв'язень побажав усім українським патріотам з гідністю пройти полон - "з правдою і совістю".
Для затвердження нової назви для міста президент Казахстану має підписати відповідний указ.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...