Сьогодні: 23.03.2019
27.12.18 121 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Кабмін затвердив угоду про безвіз ще з однією країною

Україна і Уругвай домовилися про скасування візових вимог

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Кабінет міністрів України затвердив угоду з Уругваєм про взаємне скасування візових вимог. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду в четвер.

Дана угода була підписана 26 вересня поточного року в Нью-Йорку (США).

Положеннями цього документа передбачається, що громадяни України зможуть перебувати на території Уругваю протягом терміну, що не перевищує 90 днів і поновлюваного на інший термін у 90 днів протягом року. Громадяни Уругваю зможуть перебувати в Україні протягом терміну, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Раніше повідомлялося, що українське дипломатичне відомство досягло домовленості про безвізовий режим з двома країнами Південної Америки.

Раніше повідомлялося, що під час візиту президент Петра Порошенка в Катар українська делегація підписала угоду з цією країною про безвізовий режим.

Як раніше повідомлялося, український паспорт поліпшив позиції в рейтингу найбажаніших. Українське громадянство посідає 91 місце в рейтингу компанії Nomad Capitalist, яка оцінює "цінність" громадянства в 199 країнах і територіях світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
16 березня президент України Петро Порошенко звільнив голову Полтавської ОДА Валерія Головка, якого НАБУ підозрює в отриманні хабарів та відкатів. 21 березня заступник губернатора Андрій Пісоцький заявив, що йде у відставку "з чистою совістю".
Політв'язень побажав усім українським патріотам з гідністю пройти полон - "з правдою і совістю".
Для затвердження нової назви для міста президент Казахстану має підписати відповідний указ.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...