Сьогодні: 18.06.2019
28.12.18 98 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

За воєнного стану українці стали більше довіряти поліції - Князєв

У період воєнного стану зафіксована тенденція зниження рівня злочинності, причому не тільки в десяти регіонах.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У період воєнного стану (з 26 листопада по 26 грудня) в Україні значно зросла довіра громадян до дій поліції і Національної гвардії. Про це повідомив глава Національної поліції Сергій Князєв, повідомляє прес-служба відомства в п'ятницю, 28 грудня.

"Якщо раніше ми ставили озброєних поліцейських або нацгвардійців на вулицю, в деяких регіонах це викликало негативне сприйняття суспільством. Зараз спостерігається протилежна тенденція - такий поліцейський дає людям відчуття спокою на вулиці", - зазначив він.

За словами Князєва, в 30-денний період воєнного стану була зафіксована тенденція зниження рівня злочинності, причому не тільки в десяти регіонах, де було введено в дію ВС, а й взагалі по всій країні.

Поліція посилить патрулювання в період новорічних свят

Раніше президент України Петро Порошенко також заявляв, що під час дії воєнного стану в десяти областях на чверть знизився рівень злочинності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В електоральній ніші правих партій немає конкуренції, а їхній виборець послідовно голосує за націоналістів і завжди приходить на вибори, зазначив доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, політолог Петро Олещук.
Причиною аварії корабля стали сильні хвилі, а також перевантаженість судна, на якому перебували близько 50 осіб.
Глава Huawei визнав, що американські санкції можуть звести нанівець перевагу компанії перед конкурентами.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...