Сьогодні: 18.01.2019
29.12.18 163 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Прогулювати не можна. У Китаї ввели "розумну" шкільну форму

Вона оснащена двома чипами в плечах, завдяки яким можна відстежити місцеперебування учнів.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Китаї ввели "розумну" шкільну форму, яка здатна відстежити місцеперебування учнів завдяки двом чипам, вбудованим у плечі. Основною підставою для її введення став контроль за відвідуваністю. Про це пишеBGR.

Завдяки новій формі адміністрація дізнається, якщо школяр прогулює урок, залишив школу або ж помінявся формою з кимось із друзів.

Якщо дитина заснула на уроках, форма подає сигнал. Визначати місцеперебування учнів адміністрація може в будь-який час, проте обіцяє не стежити за учнями у позанавчальний час.

Зараз вона введена в 10 навчальних закладах країни, і носіння її там обов'язкове.

Відомо, що до цього в Китаї почалося впровадження системи нарахування "соціальних кредитів". Відповідно до неї громадяни оцінюються згідно з їхньою поведінкою. При низькому кредиті людину можуть не допустити до певних операцій, як наприклад - броні квитків на літаки та поїзди.

Також за погану поведінку людині можуть уповільнити інтернет.

Раніше повідомлялося, що компанію Google викрили в стеженні за Android-користувачами навіть без GPS і SIM.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Юрій Тимошенко втратив зв'язок з депутатською фракцією і неодноразово порушував дисципліни, пояснили в Народному фронті.
З початку бойових дій на Донбасі загинули 70 бійців Сил спеціальних операцій. Чотири спецназівці отримали звання Героя України.
Політика жахнули умови життя людей, що живуть біля лінії зіткнення на сході України.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...