Сьогодні: 18.01.2019
30.12.18 143 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Нафтогаз підрахував суму претензій до Газпрому

Сума фінансових претензій Нафтогазу до російського Газпрому в рамках судових процесів перевищує 18,7 мільярдів доларів.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Про це у своїй статті на сайті Економічна правда пише голова правління НАК Андрій Коболєв.

Так, у рамках раніше виграного арбітражу в Стокгольмі має намір стягнути з 2,1 мільярда доларів, при цьому як компенсацію українська компанія намагається заарештувати активи російського концерну в Європі.

У 2018 році також ініціював новий арбітраж, у рамках якого вимагає від перегляду тарифу на транзит газу у 2018-2019 роках і "компенсації недоїмок" більш ніж на 11,6 мільярда доларів, заявив глава компанії.

Крім того, подав позов проти Росії через втрату активів у Криму на суму понад 5 мільярдів доларів.

Раніше повідомлялося, що має намір залучити американські суди до стягнення $ 2,6 млрд з Газпрому, які присудив Стокгольмський арбітраж.

Нагадаємо, що в кінці лютого Стокгольмський арбітражний суд задовольнив вимоги , зобов'язавши виплатити української компанії $ 4,63 млрд за недопоставку газу за транзитним договором. З урахуванням боргу української сторони за поставлений газ близько $ 2,1 млрд, російська компанія залишилася винна $ 2,56 млрд.

За останні три місяці стягнув з 22 мільйони доларів переплат за транзит за рахунок пені за боргом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Юрій Тимошенко втратив зв'язок з депутатською фракцією і неодноразово порушував дисципліни, пояснили в Народному фронті.
З початку бойових дій на Донбасі загинули 70 бійців Сил спеціальних операцій. Чотири спецназівці отримали звання Героя України.
Політика жахнули умови життя людей, що живуть біля лінії зіткнення на сході України.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...