Сьогодні: 18.06.2019
11.01.19 99 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Шатдаун у США: майже мільйон держслужбовців не отримали зарплату

Адміністрація Трампа близька до рекорду тривалості призупинення роботи федеральних установ.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Призупинення роботи частини федеральних установ США (шатдаун) призвело до того, що кілька сотень тисяч службовців не отримали вчасно грошові виплати. Про це повідомляє агентство Associated Press у п'ятницю, 11 січня.

За даними ЗМІ, 800 тисяч держслужбовців, більше половини з яких все ще виконують свої обов'язки, не отримали сьогодні заробітну плату.

AP зазначає, що адміністрація США близька до того, щоб встановити рекорд з тривалості призупинення роботи федеральних установ.

Робота адміністрації США частково припинена з 22 грудня 2018 року через розбіжності з приводу фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою. Втрати американської економіки в результаті припинення роботи частини федеральних установ США можуть скласти близько $ 1,2 млрд на тиждень.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що має повне право оголосити надзвичайний стан у країні, якщо не досягне домовленості з Конгресом про фінансування будівництва прикордонної стіни з Мексикою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В електоральній ніші правих партій немає конкуренції, а їхній виборець послідовно голосує за націоналістів і завжди приходить на вибори, зазначив доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, політолог Петро Олещук.
Причиною аварії корабля стали сильні хвилі, а також перевантаженість судна, на якому перебували близько 50 осіб.
Глава Huawei визнав, що американські санкції можуть звести нанівець перевагу компанії перед конкурентами.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...