Сьогодні: 22.08.2019
06.02.19 138 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

США озвучили плани зі створення ракет після ДРСМД

Американські військові зможуть почати проводити ті дослідження і розробки, які проводити не могли на виконання договору, кажуть у Держдепі.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Після виходу з Договору про ракети середньої та малої дальності (ДРСМД) США мають намір створювати заборонені цією угодою ракети, консультуючись зі своїми партнерами і союзниками. Про це заявила в середу, 6 лютого, заступник Держсекретаря США з контролю над озброєннями і міжнародної безпеки Андреа Томпсон, повідомляє .

"Міністерство оборони тепер матиме можливість проводити ті дослідження і розробки, які воно проводити не могло, тому що ми виконували договір. Так що Міністерство оборони зробить кроки для створення цих систем, які раніше ми не могли створювати", - сказала вона.

Дипломат додала, Вашингтон продовжує виконувати свої зобов'язання. "Що стосується контролю над ядерним озброєнням, для Сполучених Штатів ніяких змін у цьому відношенні немає. Ми продовжуємо виконувати свої зобов'язання і слідувати стандартам, які були нами встановлено", - сказала вона.

"Повернення до дотримання договору є обов'язком Росії, але ми будемо продовжувати взаємодію в міру необхідності", - додала заступник Держсекретаря.

Вона також прокоментувала можливість приєднання до договору Китаю. "Я не очікую, що вони піднімуть це питання, так як їхні системи не підійдуть під стандарти ДРСМД", - заявила вона.

Дипломат зазначила, що "на нинішній час занадто рано говорити" про запрошення інших країн до участі в переговорах про ДРСМД.

Нагадаємо, 1 лютого стало відомо, що США на шість місяців припиняють виконання зобов'язань у рамках ДРСМД через російську ракету 9М729, яку Вашингтон вимагає знищити.

Москва вирішила відповісти дзеркально і також оголосила про припинення участі в угоді.

Корреспондент.net

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...