Сьогодні: 22.08.2019
07.02.19 117 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

В АП не змогли пояснити "холодний мир" Порошенка

Журналісти спробували дізнатися, які заходи вживатиме влада для втілення заяви президента, але не отримали відповіді.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

В адміністраціяї президента не змогли роз'яснити заяву Петра Порошенка про "холодноий мир з Росією", зроблену 29 січня на форумі в Києві, на якому він оголосив про участь у виборах. Про це йдеться у відповіді АП на запитУкраїнської правди.

Видання просило уточнити, що саме означає "холодний мир", в чому він полягатиме, які заходи вживатиме влада для його втілення, чи означає "холодний мир" відновлення відносин з державою-агресором і зняття санкцій з людей і підприємств тощо.

"Ваш лист щодо надання відповідей на окремі питання, пов'язані з виступом президента України, зокрема, роз'ясненням змістовного наповнення поняття "холодний мир", не може розглядатися як запит на інформацію, оскільки не відповідає вимогам Закону України Про доступ до публічної інформації", - відповіли в адміністрації президента.

Як повідомлялося, у відповідь на слова Порошенка в Кремлі заявили, що між Україною і Росією немає війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...