Сьогодні: 22.08.2019
08.02.19 102 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Мати і дочка продали в Києві фальшивих путівок на два мільйони

З серпня 2018 року в поліцію звернулися 37 осіб, які так і не отримали ні грошей, ні путівок.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Києві дві жінки продавали "липові" туристичні путівки, обдуривши таким чином людей на два млн грн. Про це повідомляє прокуратура Києва.

Дві жінки зняли офісне приміщення в торговому центрі . Там вони облаштували своє туристичне агентство. Жінки пропонували своїм клієнтам відпочити в Єгипті, Туреччині, на Кіпрі і в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Після того, як клієнти обирали країну, в якій будуть відпочивати, жінки підписували з ними договір про надання туристичних послуг. Після цього потерпілі платили гроші за фальшиві путівки.

Після отримання грошей жінки не займалися подальшою організацією поїздки для своїх клієнтів і не видавали документи для подорожей. Ошуканим клієнтам гроші не повертали. В результаті обману зловмисниці незаконно "заробили" два млн грн.

Відомо, що з серпня 2018 року в поліцію звернулися 37 осіб, які так і не отримали ні грошей, ні путівок. Затримані виявилися матір'ю і дочкою. Жінкам вже повідомили про підозру в шахрайстві.

Як повідомлялося, в Хмельницькій області затримали банду телефонних аферистів. Троє чоловіків і дві дівчини у віці 20-25 років їздили по Україні і за шахрайською схемою "ваш син у поліції" виманювали у пенсіонерів гроші. А в Запоріжжі шахраї ходили "конфісковувати майно на потреби армії".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...