Сьогодні: 25.08.2019
11.02.19 151 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Капітан судна "Норд" заявив, що потрапив у Крим через КПВВ "Чаплинка"

Капітан арештованого кримського судна "Норд" Володимир Горбенко вважає, що йому вдалося перетнути адміністративний кордон із Кримом, тому що ніхто не очікував цього.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Дістався до пункту пропуску "Чаплинка". Прийшов туди, показав свій російський паспорт. За фактом вийшло вдало. Може, це і несподівано. Як спрацював фактор... ніхто не очікував цього",– зазначив Горбенко.

Він додав, що радий поверненню додому.

Про зникнення Горбенка, якого підозрюють у незаконному рибному промислі та порушенні порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію і виїзду з неї, заявив його адвокат Максим Могильницький 28 січня.

У Державній прикордонній службі України зазначили, що Горбенко не перетинав ні кордону країни, ні адміністративної межі з Кримом.

Ще один адвокат Горбенка, Олександр Руденко, звернувся із заявою про зникнення підзахисного в Службу безпеки України, Генпрокуратуру та поліцію. Правоохоронці відкрили провадження через його зникнення.

4 лютого його оголосили в розшук. Сьогодні стало відомо, що 9 лютого він повернувся у Крим.

Українські прикордонники затримали риболовецьке судно "Норд" із Керчі 25 березня 2018 року за 15 миль від Обитічної коси в Азовському морі. Траулер відконвоювали в Бердянськ Запорізької області. На борту перебувало 10 членів екіпажу. 30 березня прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган повідомила, що суд санкціонував арешт "Норда". Членів екіпажу судна оштрафували.

6 квітня суд заарештував Горбенказа підозрою в порушенні порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Пізніше капітану "Норда" висунули нову підозрув незаконному зайнятті рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. 11 квітня херсонський суд відпустив Горбенка під особисте зобов'язання із забороною відвідувати Крим. 4 жовтня його справу передали до суду. Горбенко продовжував перебувати в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...