Сьогодні: 22.08.2019
11.02.19 2257 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У підлітків з'явилася нова смертельно небезпечна гра

Суть гри полягає в тому, щоб перебігти жваву трасу в недозволеному місці і залишитися в живих.

В Україні у підлітків з'явилася нова небезпечна гра, яка називається Біжи або помри. Про це повідомляє в понеділок, 11 лютого видання Корреспондент.

Суть гри полягає в тому, щоб перебігти жваву трасу в недозволеному місці і залишитися в живих. Процес підлітки знімають на відео і викладають у соцмережах.

"За словами психологів, чи побігти, чи померти переважно зважуються діти 9-14 років. Це група найбільшого ризику", - йдеться в повідомленні.Раніше в Києві намагалася здійняти на себе руки дівчина-підліток, яка брала участь в інтернет-грі Момо. Медики розповіли, що 15-річна дівчина прийняла велику кількість таблеток снодійного. У неї діагностували гостру реакцію на стрес. Момо - небезпечна онлайн-гра в додатку WhatsApp, схожа на Синій кит і орієнтовану на дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...