Сьогодні: 20.02.2019
11.02.19 120 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Суд над Супрун. МОЗ та Мін'юст вимагали якнайшвидше винести рішення

Суддя Окружного адмінсуду Києва Сергій Каракашьян пішов у нарадчу кімнату перед винесенням рішення за клопотанням Кабінету Міністрів України про поновлення Уляни Супрун на посаді в.о. міністра охорони здоров'я.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Окружний адміністративний суд. Києва не розблокував роботу МОЗ... МОЗ України спільно з Міністерством юстиції вимагають швидше винести рішення",– ідеться в повідомленні.

Суддя пішов у нарадчу кімнату, пояснивши, що "потрібен додатковий час для прийняття рішення, тому що багато документів", зазначили у відомстві.

11 лютого в Окружному адмінсуді Києва Супрун попросила дозволити їй підписувати документи, від яких залежить життя людей.

5 лютого Окружний адмінсуд Києва частково задовольнив позов народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука і заборонив Супрун виконувати обов'язки голови МОЗ України. У суді пояснили, що перебування у статусі в.о. більше ніж два з половиною роки не передбачено законодавством. Крім того, Супрун має два громадянства, а це не дає їй права брати участь у засіданнях Кабінету Міністрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
На хабарі затримано начальника управління активами столичного банку Хрещатик.
Творець бренда Chanel Карл Лагерфельд помер у віці 85 років, повідомляє Le Figaro.
На сайті Укрзалізниці почалися технічні роботи, які "завершаться найближчим часом".
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...