Сьогодні: 25.08.2019
12.02.19 176 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Xiaomi готує "подвійний" складаний смартфон

Смартфон компанії Xiaomi, найімовірніше, буде представлений в другій половині 2019 року.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Мережі були опубліковані 3D-візуалізації складаного смартфона Xiaomi. Стильний гаджет має подвійний складаний дизайн і розкладається в планшет. Про це пише LetsGoDigital.

Передбачається, що новий продукт, поряд з іншими схожими, буде частково представлений на виставці MobileWorldCongress2019 в Барселоні, яка стартує 24 лютого. Це буде не повноцінна презентація, яка швидше за все відбудеться аж у другій половині поточного року, а розкриття деяких подробиць про гаджет.

Імовірно, що гаджет буде мати дві "стулки" і три різних форм-фактори. Ймовірне ім'я пристрою - DualFlexлібо MIXFlex.

Опубліковані зображення засновані на опублікованому недавно відео з гаджетом. Виробник заявив про амбітні плани - першим у світі представити смартфон з подвійним складанням.

Причому складатися пристрій буде назовні. Стулки будуть замикатися в центрі задньої панелі пристрою. Як і у випадку з іншими подібними гаджетами, в складеному вигляді новинка буде схожа на смартфон, а в розкладеному - на планшет.

Раніше повідомлялося, що в Мережі показали новий гнучкий смартфон Samsung, який розрахований на геймерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...