Сьогодні: 25.08.2019
12.02.19 127 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Політолог Соколовська заявила, що Радикальна партія не дає відвернути увагу від підвищення тарифів на газ

Українська журналістка і політичний експерт Яніна Соколовська вважає логічним кроком блокування трибуни Верховної Ради фракцією Радикальної партії Олега Ляшка з вимогою знизити тарифи на ЖКП під час голосування за проект змін до Конституції.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Вона вважає, що блокування трибуни Верховної Ради фракцією Радикальної партії під час голосування за проект змін до Конституції логічним кроком, оскільки перед закріпленням в Основному законі курсу країни на НАТО та ЄС необхідно припинити "тарифний геноцид" українців.

"Прихильники Ляшко блокують трибуну під час дуже важливого голосування по Конституції й вимагають спочатку зниження тарифів за ЖКП. У них є успішний досвід у цьому питанні. І зниження, думаю, не відбудеться, і підвищення цін на газ не відбудеться. І тоді ми можемо сміливо сказати, що це результат діяльності Олега Ляшка",– зазначила Соколовська.

Політолог вважає, що сьогодні тему підвищення тарифів чинний президент Петро Порошенко намагається нівелювати, переводячи увагу на зовнішньополітичні загрози, прем'єр-міністр Володимир Гройсман також не бажає брати весь негатив на себе.

"Порошенко, розуміючи, що йому необхідно піднімати ціни на газ, а Гройсман не хоче перетягувати на себе весь негатив, починає скаржитися: "Ой, росіяни їдуть до нас, угорці їдуть до нас..." І кожен у цьому питанні перекривається своїм. Українцям у цій ситуації дуже складно відокремлювати зерна від плевел",– резюмувала Яніна Соколовська.

ВІДЕО

5 лютого фракція Радикальної партії України заблокувала трибуну парламенту, вимагаючи звільнення керівництва НАК "Нафтогаз України".

"Ми не будемо голосувати за жоден закон. Ми не дамо працювати парламентській трибуні, поки не буде ухвалено рішення, яке ми кілька місяців тому зареєстрували, про зниження цін на газ, про відставку керівництва "Нафтогазу", про встановлення справедливої ціни на газ, про повернення порядку нарахування субсидій, щоб кожна людина могла заплатити за комуналку",– заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Кабінет Міністрів України 19 жовтня ухвалив рішення підвищити з 1 листопада 2018 року ціни на газ для населення на 23%, до 8550 грн за 1000 м³. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевняв, що після підвищення ціни на газ тарифи на тепло і гарячу воду можуть зрости не більше ніж на 16% і що зростання тарифів не позначиться на отримувачах субсидій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...