Сьогодні: 25.08.2019
12.02.19 92 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У 2008–2014 роки Нацбанк витратив на підтримку фіксованого курсу $40 млрд – заступник голови НБУ

Видимість стабільності курсу гривні у 2008–2014 роках дорого обійшлася економіці України та її громадянам, заявив заступник голови Національного банку України Олег Чурій.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Він заявив, що посилення гривні, яке спостерігають із початку лютого, є ознакою плаваючого курсу.

"Це не є ні "зрадою", ні перемогою. Це ознака того, що чотири роки тому ми перейшли на плаваюче курсоутворення, і воно необхідне для функціонування нашої економіки",– додав він.

Чурій пояснив, що досвід фіксованого курсу, хоч і створював видимість стабільності, дорого обійшовся економіці країни й українським громадянам.

"Ми витратили $40 млрд, щоб утримати курс на якомусь неприродному рівні, витратили резерви, набрали боргів. І маємо те, що маємо",– сказав Чурій.

Для порівняння заступник голови НБУ назвав розмір державного боргу України в іноземній валюті– він становить приблизно $47 млрд.

ВІДЕО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...