Сьогодні: 23.04.2019
12.02.19 150 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Страйки на добу паралізують повітряний простір Бельгії

Повітряний простір країни буде закрито увечері у вівторок і відкриється ввечері в середу.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Страйк у Бельгії на добу заблокує повітряний рух у країні. Повітряний простір країни буде закрито весь день у середу, 13 лютого, повідомляєLe Soir.

Бельгійська служба управління повітряним рухом (Skeyes) змушена була оголосити про закриття повітряного простору, починаючи з 22:00 вівторка і до 22:00 середи.

Загальний страйк був ініційований профспілками, які вимагають підвищення заробітної плати, збільшення часу відпочинку і пенсій. Очікується, що страйк торкнеться більшої частини громадського, залізничного, морського і повітряного транспорту.

"Попри всі зусилля керівництва Skeyes, компанія не має достатньої інформації про кадрову ситуацію під час національного страйку за шість годин до початку акції, яка розпочнеться сьогодні ввечері. Співробітники Skeyes не зобов'язані повідомляти про свої наміри працювати чи ні під час профспілкових акцій", - йдеться в заяві компанії.

Минулого тижня найбільша авіакомпанія Бельгії Brussels Airlines попередила про скасування всіх рейсів на 13 лютого у зв'язку зі страйком у країні.

Представництво України в ЄС також попереджає українців про страйк і закликає враховувати це під час планування подорожей.

"Робота міжнародного аеропорту Шарлеруа буде зупинена, а національний міжнародний аеропорт "Завентем" м.Брюссель надаватиме мінімальні послуги, передбачені законодавством", - повідомили в представництві.

Нагадаємо, напередодні в Бельгії "жовті жилети" атакували будинок екс-прем'єра. Поліція Бельгії затримала 38 учасників несанкціонованої акції протесту.

Як повідомлялося, минулого тижня страйки пройшли в аеропортах Німеччини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Храм Зуба Будди в місті Канді та інші основні визначні пам'ятки країни, як і раніше, закриті для відвідування.
Очікується, що компанія представить відразу три гаджети. Їхня назва поки тримається в таємниці.
Останній термін подання тендерних пропозицій - 20 травня 2019 року. Старт аукціону заплановано на 25 червня.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...