Сьогодні: 25.08.2019
12.02.19 157 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Страйки на добу паралізують повітряний простір Бельгії

Повітряний простір країни буде закрито увечері у вівторок і відкриється ввечері в середу.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Страйк у Бельгії на добу заблокує повітряний рух у країні. Повітряний простір країни буде закрито весь день у середу, 13 лютого, повідомляєLe Soir.

Бельгійська служба управління повітряним рухом (Skeyes) змушена була оголосити про закриття повітряного простору, починаючи з 22:00 вівторка і до 22:00 середи.

Загальний страйк був ініційований профспілками, які вимагають підвищення заробітної плати, збільшення часу відпочинку і пенсій. Очікується, що страйк торкнеться більшої частини громадського, залізничного, морського і повітряного транспорту.

"Попри всі зусилля керівництва Skeyes, компанія не має достатньої інформації про кадрову ситуацію під час національного страйку за шість годин до початку акції, яка розпочнеться сьогодні ввечері. Співробітники Skeyes не зобов'язані повідомляти про свої наміри працювати чи ні під час профспілкових акцій", - йдеться в заяві компанії.

Минулого тижня найбільша авіакомпанія Бельгії Brussels Airlines попередила про скасування всіх рейсів на 13 лютого у зв'язку зі страйком у країні.

Представництво України в ЄС також попереджає українців про страйк і закликає враховувати це під час планування подорожей.

"Робота міжнародного аеропорту Шарлеруа буде зупинена, а національний міжнародний аеропорт "Завентем" м.Брюссель надаватиме мінімальні послуги, передбачені законодавством", - повідомили в представництві.

Нагадаємо, напередодні в Бельгії "жовті жилети" атакували будинок екс-прем'єра. Поліція Бельгії затримала 38 учасників несанкціонованої акції протесту.

Як повідомлялося, минулого тижня страйки пройшли в аеропортах Німеччини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...